Фінал конкурсу «Вихователь року – 2021»

Дата: 04.03.2021 20:39

04 березня 2021 року відбувся другий етап конкурсу «Вихователь року – 2021». На учасниць чекало випробування «Дистанційне заняття» без залучення вихованців.

Шляхом проведеного жеребкування кожна учасниця обрала напрям та тему заняття. На підготовку завдання конкурсантки мали 4 години.

Члени журі оцінювали фахові знання учасниць, методичну компетентність, якість відібраного дидактичного, ілюстративного матеріалу, доцільність вибору цифрових технологій, раціональність використання мультимедійних технологій та інтерактивних вправ.

За підсумками проведених занять Барановська Валентина Анатоліївна (Великолепетиський ясла-садок № 1) набрала 55, а Жадан Катерина Федорівна (Великолепетиський ясла-садок № 2) – 26 балів.

Переможцем конкурсу «Вихователь року – 2021» (за підсумковими матеріалами журі) стала Барановська Валентина Анатоліївна, вихователь Великолепетиського ясла-садка № 1.

Вітаємо учасниць із закінченням такого складного випробування, а Валентину Анатоліївну - з перемогою!

Шановні колеги, бажаємо Вам творчого натхнення, успіхів, здоров’я та жіночого щастя!