«А березень дарує диво»

Дата: 10.03.2021 08:31

05 березня у відділенні денного перебування Комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради відбувся захід з нагоди Міжнародного свята жінок - 8 Березня під назвою: «А березень дарує диво».

На захід були запрошені 26 учасників – це слухачі Університету третього віку, Рада ветеранів.

Всіх учасників заходу привітала Зінченко Галина Павлівна, директор Великолепетиського територіального центру, а Мікула Володимир Васильович виконав їх улюблені пісні.

Волонтери Центру дитячої та юнацької творчості вручили кожному учаснику захисні маски.

Комунальний заклад «Великолепетиський територіальний

центр соціального обслуговування (надання соціальних

послуг)» Великолепетиської селищної ради»