Відбулося засідання комісії по наповненню селищного бюджету

Дата: 10.03.2021 16:23

9 березня у приміщенні селищної ради відбулося засідання комісії по наповненню селищного бюджету. Робота у цьому напрямку є однією із найпріорітетніших  в діяльності Великолепетиської селищної ради.

В ході проведення роботи комісії обговорено механізми мінімізації втрат місцевого бюджету, стан його виконання, резерви наповнення. Розглянуто питання додаткових надходжень до селищного бюджету внаслідок сплати земельного податку і орендної плати, питання погашення податкового боргу та активізації роботи по сплаті податків до бюджету. Під час засідання наголосили на важливості проведення декларування доходів громадян за 2020 рік, а саме – на необхідності чесного та своєчасного заповнення декларацій одноосібниками. Серед іншого розглянули питання легалізації найманої праці.