Талановиті! Наполегливі! Успішні!

Дата: 11.03.2021 14:57

Протягом лютого талановиті діти і молодь з позашкільних закладів України мали можливість взяти участь у VІ Всеукраїнській онлайн –виставці-конкурсу дитячої творчості «Талановиті! Наполегливі! Успішні! -2021 р, яка організована та проведена  Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

Участь у цьому заході стала успішною для вихованців КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Кметь Дар’ї та Щербак Дар’ї, вихованок гуртка «Українські візерунки», які нагороджені дипломами І, ІІ ступеня в номінації «Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти», а керівник гуртка Табота Мирослава Романівна – подякою за підготовку призерів заходу. Вихованка гуртка «Голочка» Калугіна Олександра нагороджена дипломом І ступеня в номінації « Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти», а керівник гуртка Ністратова Катерина  Олександрівна – подякою за підготовку призерів заходу. Сам заклад отримав сертифікат за якісну підготовку призерів.

Пишаємося вами, талановиті, наполегливі та успішні вихованці. Прославляйте наш край і надалі!