Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

Дата: 12.03.2021 15:33

Цьогорічна весна виявилася особливою для жительки села Мала Лепетиха Качаткової Зінаїди Михайлівни, бо на її життєвий поріг завітав 90-річний ювілей. 90 років – це чудова цифра, яка додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

12 березня привітати ювілярку із поважною датою завітали голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот та староста Малолепетиського старостинського округу Ольга Барановська.  Зінаїді Михайлівні висловили вдячність за її добросовісну невтомну працю, побажали міцного здоров’я, родинного затишку, бадьорості духу. Голова громади вручив ювілярці квіти та грошовий подарунок у сумі 1000 грн. від Великолепетиської селищної ради.

Зінаїда Михайлівна подякувала за теплу зустріч та виявлену до неї увагу.

Літа, як швидкоплинна ріка, біжать собі непомітно, множаться прийдешніми днями, різними подіями. Що не рік – то нова сторінка книги життя. Тож бажаємо нашій іменинниці ще багато-багато життєвих сторінок, які будуть повнитися міцним здоров’ям, ще більшим досвідом та життєвою мудрістю.