З Днем землевпорядника

Дата: 13.03.2021 08:53

Шановні землевпорядникиСердечно вітаємо вас із професійним святом! Самобутність українського народу, його історична та ментальна індивідуальність нерозривно пов’язані з основним національним багатством – землею. Сьогодення ставить перед землевпорядниками відповідальні завдання. У вaших рукaх сьогоднi нaйбiльший i нaйдорожчий нaцiонaльний скaрб, нaшa святиня тa годувaльниця – укрaїнськa зeмля. Сaмe тому ваша вiдповiдaльнiсть i досвiд, профeсiйнiсть тa любов до рiдної зeмлi є зaпорукою збeрeжeння i дбaйливого використaння зeмeльних рeсурсiв нaшої Бaтькiвщини.

Від щирої душі бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєдайної енергії, злагоди, професійних звершень на благо процвітання нашого громади та України! Нехай у ваших оселях завжди панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою, голова Великолепетиської територіальної громади  Максим КОЛОКОТ