Підсумки щотижневої апаратної наради

Дата: 15.03.2021 17:56

15 березня під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота пройшла щотижнева апаратна нарада. Після обласної селекторної наради в режимі відео конференції присутніми обговорено основні напрямки роботи протягом поточного тижня, зазначено проблемні питання по відповідних сферах та пріоритети у роботі на найближчий час. Особливу увагу було приділено сфері медицини.

Серед іншого, було наголошено, що завдяки плідній роботі минулого тижня вирішено всі робочі питання, зокрема, стосовно заключення пакетів медичних послуг  з Національною службою здоров’я України для подальшого функціонування центральної лікарні. Таким чином люди будуть отримувати необхідні послуги, поетапно рухаємося до покращення у цій сфері.

Разом з тим, під час наради прозвучала інформація, що очікується нова хвиля пандемії  COVID-19, тому є необхідність посилити роботу ковід патрулів. Також обговорили питання вакцинації на території громади проти Covid-19.

Під час обговорення питання наповнення місцевого бюджету наголосили на необхідності проведення великої роботи та відповідних змін. Зокрема, голова громади розповів про активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з одноосібниками громади стосовно чесного декларування їх минулорічних доходів, про вимушені плани щодо реорганізації та тридцяти відсоткового скорочення, тощо.

У ході наради також було наголошено, що на часі початок місячника благоустрою, тому є важливими усі організаційні заходи проведення  благоустрою  територій населених пунктів.

За підсумками апаратної наради керівникам відділів та установ були надані відповідні рекомендації, доручення.