З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства громади

Дата: 17.03.2021 18:00

Традиційно кожної третьої неділі березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З цієї нагоди, напередодні свята, 17 березня відбулися урочистості у Великолепетиському центральному будинку культури.

Працівників комунальної галузі привітали голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот, начальник Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» Адрій Періг, які побажали теперішнім та колишнім працівникам  міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків та відзначили їх грамотами, подяками, подарунками.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію  та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесними грамотами Великолепетиського селищного голови (розпорядження від 15.03.2021 №30) нагороджені наступні працівники: Бойко О. А. електрогазозварювальник СКГ «Сількомунгосп», Гута І. В. директор КП «ДОБРОБУТ» Малолепетиського старостинського округу, Лисенко А. Г. слюсар аварійно-відновлювальних робіт СКГ «Сількомунгосп», Собержанський В. І. директор КП «ВОДОГРАЙ» Катеринівського старостинського округу, Страх В. В. робітник з благоустрою Князегригорівського старостинського округу, Юрін В. І. майстер ділянки водопостачання та водовідведення, слюсар аварійно-відновлювальних робіт СКГ «Сількомунгосп», Шусть В. В. електромонтер Великолепетиської селищної ради, Целінко О. О. машиніст (кочегар) котельні Великолепетиської селищної ради.

Хороший настрій та атмосферу свята присутнім подарували творчі колективи та працівники  центрального, селищного будинків культури.