Кожне заняття університету III віку денного відділення КЗ «Великолепетиський територіальний центр» Великолепетиської селищної ради – це новий етап шляху до нових знань, вмінь а також нових можливостей його слухачів
Я хочу висловити своє захоплення тими хто в такому солідному віці не боїться йти до нових горизонтів, хто прагне до самореалізації з користю для себе та суспільства. Це – свідчення справжньої цілеспрямованості та наполегливості. Кожне заняття університету III віку денного відділення КЗ «Великолепетиський територіальний центр» Великолепетиської селищної ради – це новий етап шляху до нових знань, вмінь а також нових можливостей його слухачів.
Що робити людині, яка вийшла на пенсію ? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання та намагається знайти заняття до душі. Частина пенсіонерів селища Велика Лепетиха прагнучи розширити горизонти знань, реалізувати свій творчий потенціал – є активними слухачами нашого Університету. Не зважаючи на карантині заходи працівники закладу постійно підтримують зв'язок із підопічними .У цьому навчальному році частина занять зі слухачами проводилась дистанційно – готувались заняття які транслювались через радіо ефір. Але разом з тим наші слухачі Університету прагнуть спілкування. Тому не виключенням стало і заняття Університету на тему « А ще дуща весни бажає». Активними учасниками цього заходу були Польська М.І., Хоменко В.А., Рабовська Н.Г., Харченко Н.П. У їх виконанні прозвучали поетичні рядки про весну, кохання, надію. В ході проведення слухачами було запропоновано сеанс аромотерапії, Першочергове наше завдання - дати можливість людям поважного віку відкрити для себе нові знання, гарних друзів, радість спілкування та незрівнянні враження для повноцінного життя. Приєднуйтесь ! Ми зробимо ваше життя насиченим та яскравим.
Директор КЗ « Великолепетиський територіальний центр
соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Г.Зінченко