Великолепетиська селищна рада

Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує до співпраці  засобами онлайн соціальних партнерів

Дата: 23.03.2021 16:55

Вимоги сьогодення вносять свої корективи в роботу Служби зайнятості. І вже нікого не здивуєш семінарами, що проводяться засобами онлайн зв’язку-  вебінари. А детальніше: фахівці запрошують безробітних взяти участь у семінарі без відвідування приміщення Філії  а за допомогою інтернет ресурсів. Така метода ні в якому разі не зменшує результативність заходів  а  навпаки забезпечує ефективне спілкування з профконсультантом та іншими учасниками, обговорення важливих для пошуку роботи тем. Та основне - мінімізує кількість відвідувань безробітними Філії.

Час не стоїть на місці. І сьогодні вже фахівцями організовані тематичні семінари за участю не лише профконсультанта та безробітних а ще й третьої сторони – соціальних партнерів. До студії підключатимуться спеціалісти  різних установ та служб, зокрема Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної адміністрації, Територіального центру соціального обслуговування Великолепетиської районної адміністрації, Бюро правової допомоги та інформуватимуть учасників заходів про зміни у законодавстві, переваги легальної праці, трудову міграцію, інше, відповідатимуть на запитання.

Планується проведення в такому ж форматі  профорієнтаційних заходів  з учнями шкіл. Ознайомитися з запланованими заходами можна за тел. 0508679038

За інформацією Великолепетиської районної філії
Херсонського обласного центру зайнятості