Вітаємо переможців Всеукраїнського багатожанрового мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу»

Дата: 23.03.2021 14:22

Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Напередодні неймовірно чарівного весняного свята жіноцтва - 8 березня, вихованці гуртків КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради взяли дистанційно участь у  Всеукраїнському багатожанровому мистецькому конкурсі «Жінок оспівую красу». Його організатори Херсонський державний будинок художньої творчості «Міжнародний мистецький Центр «Всі зірки» (ТОВ «Студія-А») та федерація дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства».

За підсумками творчих змагань у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво» у середній віковій категорії вихованка гуртка  «Українські візерунки» Дар'я Щербак  під керівництвом Таботи Мирослави Романівни за роботу «Українська краса» відзначена дипломом «Лауреат І премії» та пам’ятною відзнакою. У номінації «Вокальне мистецтво» у молодшій віковій категорії  диплом «Лауреат ІІІ премії» отримали  Рабовська Дар’я та  Бережний Савелій,  вихованці гуртка «Сольний спів», керівник Кострова Світлана Володимирівна. У номінації «Хореографічний жанр» у молодшій віковій категорії  вихованці гурток  «Life in Dance» отримав диплом «Лауреат ІІІ премії». У номінації «Розмовний жанр» у молодшій віковій категорії диплом «Учасник» отримала Шведюк Тетяна, вихованка театрального гуртка «Смарагдики», керівник Слабко Вікторія Олександрівна.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу, батьків,керівників гуртків   й бажаємо їм нових творчих злетів!