Нарада з питань діяльності закладів освіти Великолепетиської селищної ради

Дата: 26.03.2021 21:43

25 березня відбулася нарада з керівниками навчальних закладів під головуванням Великолепетиського селищного голови Максима Колокота та за участю начальника відділу соціально-культурної сфери Тетяни Трохименко та начальника фінансового відділу Ірини Мамаєвої. Під час наради присутні обговорили питання стосовно переходу закладів освіти на фінансову автономію. Автономізація навчальних закладів передбачає підвищення ефективності використання бюджетних коштів, запровадження фінансової самостійності, забезпечення своєчасної закупівлі товарів, робіт та послуг. Розглянуто як переваги так і недоліки фінансової самостійності навчальних закладів.

На нараді були також порушені питання щодо реорганізації комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради шляхом пониження ступеню у комунальний заклад «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Великолепетиської селищної ради та обговорено подальші можливі реорганізації інших навчальних закладів громади.

Значна увага була приділена  питанню реорганізації Великолепетиського ясла/садка № 4 «Калинка» шляхом приєднання до Великолепетиського ясла/садка № 1 Великолепетиської селищної ради.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на всі запитання.