Дата: 31.03.2021 10:50

Тимчасові роботи – це один із напрямків активної співпраці з роботодавцями щодо зайнятості населення, який дозволяє працедавцю вирішити проблеми в тимчасових працівниках, а безробітним – отримати матеріальну підтримку, а можливо і постійну роботу. Крім цього, участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу та є джерелом додаткового прибутку, засобом переходу до постійного працевлаштування.

Роботодавець теж має певні переваги, саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити свої потреби у робочій силі та виконати певні види робіт.

Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості щороку активно співпрацює з роботодавцями району в напрямку організації тимчасових робіт. Так у 2021 році укомплектоване 51 робоче місце на тимчасові роботи у сільськогосподарські підприємства  "АГРАРНИЙ ПІВДЕНЬ", СП "РУБАНІВСЬКЕ" ТОВ, СТОВ "ПІВДЕННЕ". Запрошуємо  до співпраці і інших роботодавців.

Інформація Великолепетиської районної філії
Херсонського обласного центру зайнятості