Вітаємо з Днем народження
Дата: 01.04.2021 08:25
Кількість переглядів: 234
Щиро вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету селищної ради Павліченко Світлану Володимирівну! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я Вам на довгі, плідні, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04401530/f371a23e0f621031563ab81e3c31c1ed.jpg)
« повернутися