У Великій Лепетисі обслуговували громадян фахівці мобільного сервісного центру МВС

Дата: 01.04.2021 13:10

31 березня у Великій Лепетисі обслуговували громадян фахівці мобільного сервісного центру МВС. Вже не вперше до селища приїжджає Мобільний сервісний центр, завдяки чому, у жителів нашої громади є можливість отримати найпопулярніші послуги, не виїжджаючи за межі громади. Фахівці центру за допомогою технічного устаткування здійснюють реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, видають міжнародні посвідчення водія, а також приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей.

Головне завдання роботи мобільних сервісних центрів МВС в Україні – зробити державний сервіс доступним в усіх найвіддаленіших куточках нашої держави. Щоб кожен громадянин, який потребує послуг від сервісного центру МВС, міг отримати їх якісно, доступно та швидко.

Нагадаємо, що на отримання послуг мобільного сервісного центру МВС можна попередньо записатися через Центр надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 2