Про результати роботи ЦНАПу за І квартал 2021 року

Дата: 02.04.2021 10:12

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради протягом I-го кварталу 2021 року було надано 4423 адміністративних послуг різного характеру.

Зокрема громадяни звернулися та отримали наступні послуги:

• адміністративні послуги соціального характеру – 421 послуга;
  • адміністративні послуги Відділу у Великолепетиському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонські області – 944 послуги, з них 921 послуга онлайн;
  • адміністративні послуги відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації – 20 послуг;
  • адміністративні послуги відділу земельних відносин Великолепетиської селищної ради – 93 послуги;
  • адміністративні послуги наданні безпосередньо адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 1527 послуг (довідки відділу ЦНАП).
  • адміністративні послуги з державної реєстрації актів цивільного стану –  60 (реєстрація народженя - 11, реєстрація смерті - 49)
  • адміністративні послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень -  933 послуги.

За послугами з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання звернулись та отримали 175 громадян. За отриманням послуг мобільного сервісного центру МВС, через попередній запис у відділі ЦНАП звернулись 77 громадян.

Також з березня поточного року відділом ЦНАП розпочато видачу талонів на проїзд громадянам пільгових категорій в кількості до кінця 2021 року, з розрахунком 6 талонів на місяць. Станом на 31.03.2021 року за даною послугою звернулось 173 громадянина пільгових категорій.

Дякуємо за довіру, підтримку та розуміння. Працюємо для Вас!