Новий день, нові досягнення!

Дата: 31.03.2021 19:10

Вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Ґудзикове дивудзики – це унікальний матеріал для рукоділля. Використання ґудзиків дозволяє розвинути дрібну моторику і виявити творчі здібності дитини, практичний інтелект і навички самостійно сприяти її адаптації в соціумі, активізузувати всі її психічні процеси: сенсорно-перцептивні, психомоторні, емоційно-вольові, пізнавальні, виховувати дбайливе ставлення до природних ресурсів.

Надані роботи  журі оцінювало за відповідними критеріями:  рівнем володіння технікою виконання, матеріалом; дотримання тематики конкурсу; гармонійність композиції, новизна, оригінальність ідеї. Наші вихованці - творчі, креативні, талановиті. Вони створили чудові витвори мистецтва та отримали призові місця.:

Вихованці гуртків «Іграшки – сувеніри», «Голочка» початкового рівня I року навчання нагороджені дипломами І ступеня  - Колосова Валерія, Колосова Єлизавета, Рабовська  Дар’я в номінації «Картина, панно», дипломом ІІІ ступеня нагороджена   Маслак Вероніка в номінації «Листівка», керівник  гуртків Ністратова Катерина Олександрівна.

Вихованці гуртків «Художня вишивка», «Українські візерунки» «Вишиванки» основного рівня I року, «Умілі руки» початкового рівня І року навчання нагороджені  дипломами І ступеня  – Кметь Дар’я,  дипломом ІІ ступеня - Табота Богдан,  дипломом ІІІ ступеня -  Щербак  Ксенія, Щербак Дар’я, Медведева Софія, Курносик Тетяна в номінації «Картина, панно», керівник гуртків Табота Мирослава Романівна.

Бажаємо натхнення для творчості, та успіхів у всіх починаннях і нових звершень!