Відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради

Дата: 06.04.2021 22:44

Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135) 06 квітня 2021 року при відділі соціально-культурної сфери  Великолепетиської селищної ради відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестація здійснювалася на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності учителів, керівників навчальних закладів освіти Великолепетиської селищної ради. Члени атестаційної комісії розглянули характеристики, ознайомилися з результатами та досягненнями професійної діяльності педагогів, керівників загальноосвітніх, дошкільних закладів освіти, які атестуються в міжкурсовий період.

За результатами атестації комісією ІІ рівня проатестовано 15 педагогічних працівники, з них:

- підтверджено відповідність займаній посаді 4 керівникам освітніх закладів;

- підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст» - 3 вихователі;

- підтвердили раніше присвоєний кваліфікаційний рівень «спеціаліст вищої категорії» - 1 учитель;

- підтвердили раніше присвоєний кваліфікаційний рівень «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший учитель» - 1 учитель;

- підтвердили раніше присвоєний кваліфікаційний рівень «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «вчитель-методист» - 3 учителям;

- підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «старший учитель» - 1 учителю;

- підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст» та звання «старший учитель» - 1 учителю;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  -               1 вчителю.

Атестаційною комісією відмічено ціленаправлену роботу освітніх закладів щодо підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Підсумки атестації підвела заступник голови атестаційної комісії Побейвовк Н. А., яка відмітила, що атестація засвідчила високий рівень професійної майстерності, творчої активності, ріст професійної компетентності, впровадження інноваційних підходів в управлінській діяльності керівників та педагогів освітніх закладів Великолепетиської селищної ради.