На території громади посилено роботу COVID-патрулів

Дата: 08.04.2021 15:56

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, на території громади посилено роботу COVID-патрулів. Групи COVID-патрулів, до складу яких увійшли представники поліції, селищної ради, районної державної адміністрації у посиленому режимі перевіряють  суб’єкти господарювання щодо дотримання санітарно-протиепідемічних норм та карантинних заходів.

Робота COVID-патрулів першочергово спрямовується на проведення серед населення профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запобігання розповсюдження респіраторного захворювання СOVID-19.

Зважаючи на серйозність ситуації, окрім профілактичних та попереджувальних дій до порушників вживатимуться адміністративні заходи, відповідно до чинного законодавства.

Пам'ятайте, що дотримання всіх протиепідемічних норм є відповідальністю кожної людини:
– уникайте скупчень людей та дотримуйтеся соціальної дистанції;
– у публічних місцях надягайте захисну маску або респіратор;
– після вулиці ретельно мийте руки з милом або обробляйте дезінфікуючими засобами;
– у разі виявлення симптомів грипу залишайтеся вдома.

Шановні жителі! Бережіть себе та будьте здоровими!