Відбулася робоча нарада з питань наповнення бюджету

Дата: 09.04.2021 09:28

З метою мобілізації податків та зборів до бюджету територіальної громади 8 квітня 2021 року фінансовим відділом проведено робочу нараду з питань наповнення бюджету за участю працівників апарату та структурних підрозділів селищної ради.

У ході наради розглянуто питання сплати громадянами єдиного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінному від земельної ділянки та погашення податкової заборгованості.

За підсумком наради визначено відповідального за ведення обліку нерухомого майна для унеможливлення ухилення громадянами від сплати податку.

Для зменшення суми податкового боргу, за результатами наради було прийнято рішення запросити боржників податків на засідання комісії по наповненню селищного бюджету, що забезпечить належне наповнення дохідної частини бюджету та дасть можливість забезпечити своєчасне фінансування соціально важливих видатків.