Великолепетиська селищна рада

Дата: 09.04.2021 15:43

Традиційно весняної пори триває місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територіальної громади.  У проведенні озеленення території Великої Лепетихи активну участь взяв член виконкому селищної ради Юрій Фріз, який висадив ряд туй вздовж пішохідного тротуару в районі відділу освіти.

Будьмо ж дбайливими господарями – давайте всі разом наводити лад у нашому спільному домі – Великолепетиській громаді. Об’єднання зусиль всіх небайдужих мешканців на благо рідного краю має стати чудовим прикладом дбайливого ставлення до своєї Батьківщини.