Відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів їх сімей при Великолепетиській селищній раді

Дата: 09.04.2021 09:30

8 квітня відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів їх сімей при Великолепетиській селищній раді. Під головуванням координатора Центру,  заступника селищного голови Вадіма Сайдулаєва, заступника координатора - Юрія Фріза обговорили важливі організаційні питання.

Зокрема, детально розглядалися питання стосовно лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО, ООС та інші. В обговоренні зазначених питань взяли активну участь усі члени Центру. За результатами було прийнято відповідні рішення.