Обговорили важливі питання у сфері комунального господарства

Дата: 14.04.2021 09:10

12 квітня голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот зустрівся з комунальниками громади та старостами старостинських округів аби обговорити поточні робочі питання у сфері комунального господарства, разом поставити чіткі завдання та забезпечити їх виконання.

«По всій території нашої громади вода повинна подаватися цілодобово, а проблемні питання вирішуватися оперативно», - акцентував увагу під час наради селищний голова. Цього можна досягти завдяки злагодженій, чіткій роботі комунальних господарств. Саме тому у планах забезпечити на території громади повноцінне функціонування двох комунгоспів – Великолепетиського селищного (яким охоплюватиметься селище та Катеринівський старостинський округ) та підпорядкованого йому сільського Малолепетиського (до нього буде приєднано Князегригорівський старостинський округ). Таким чином буде можливість вирішувати всі проблемні  та робочі питання комплексно, охопивши відразу всю громаду.

На часі у комунальній сфері дуже великий об’єм роботи, яка здійснюється поетапно. Проводиться укладання договорів з водокористувачами, ведеться посилена боротьба з боржниками. Планується інвентаризація облікових приладів, розробка єдиного тарифу на всю територію громади, напрацювання матеріально-технічної бази у межах бюджету та багато іншого.

Що стосується найближчого часу, то у пріоритеті посилена робота стосовно мінімізації втрат води. «З цією метою, поміж щоденної технічної роботи (ліквідація поривів, заміна частин водогону, відключення від водопостачання покинутих дворів, тощо) за погодженням депутатського корпусу планується придбати сучасне обладнання, яке дозволить виявляти несанкціоноване використання води (ліві врізки).

Автор: Надія КУЧЕРЕНКО, спеціаліст з питань преси та інформації Великолепетиської селищної ради