Відбулося засідання комісій з наповнення селищного бюджету та легалізації найманої праці

Дата: 15.04.2021 16:41

14 квітня під головуванням голови територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання комісій з наповнення селищного бюджету. Серед питань, які обговорювалися – доцільність введення туристичного податку, питання сплати громадянами єдиного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та погашення громадянами податкової заборгованості.

Підняли питання детінізації ринку праці, зокрема, було наголошено на необхідності посилення контролю за належним оформленням трудових відносин із найманими працівниками на території Великолепетиської громади. Для цього необхідно активізувати роботу робочої групи по легалізації найманої праці.

Між іншим, з метою забезпечити належне наповнення дохідної частини бюджету, у ході засідання було проведено бесіди із боржниками податків. Під час розмови з ними вдалося з’ясувати всі обставини, обговорити шляхи вирішення проблемних питань.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.