Доходи, які необхідно декларувати

Дата: 20.04.2021 10:40

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2020 році. Подати податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов’язані херсонці, які отримали доходи:

від продажу або надання в оренду рухомого та нерухомого майна;
від провадження господарської діяльності або незалежної професійної діяльності (крім фізосіб-підприємців платників єдиного податку);
від продажу власної сільськогосподарської продукції;
не від податкових агентів, а також інші доходи, не оподатковані протягом року;
у вигляді прощеної кредитором (за його самостійним рішенням) основної суми боргу за кредитом платника податку;
у вигляді спадщини та подарунків;
від продажу цінних паперів та корпоративних прав;
отримані від фізичних осіб - платників єдиного податку четвертої групи відповідно до умов цивільно-правового договору;
з джерелом походження із-за кордону.
Нагадуємо, що у 2021 році останній день подання декларацій для громадян, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію, – 30.04.2021.