Єдиний податок стабільно наповнює місцевий бюджет Великолепетиської громади

Дата: 22.04.2021 11:43

За січень - березень 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету Великолепетиської територіальної громади 2112 тис. гривень єдиного податку. У березні поточного року «спрощенці» перерахували 423 тис. гривень.

Єдиний податок посідає друге місце за обсягом надходжень до місцевого бюджету та складає майже 17 відсотків у загальних доходах громади. Надалі з цих коштів фінансуватимуться ремонт доріг, потреби шкіл і дитсадків, освітлення вулиць, соціальні програми тощо.
      У Великолепетиській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошують, що своєчасна та повна сплата єдиного податку сприяє розвитку територіальної громади та закликають до свідомого й сумлінного ставлення суб’єктів малого бізнесу до обов’язку сплачувати податки.