Яким чином відбуватиметься цьогорічне освячення великодніх кошиків на території громади

Дата: 23.04.2021 11:28

23 квітня у ході позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулася зустріч зі священнослужителем, на якій обговорили питання щодо порядку проведення релігійних заходів з нагоди святкування Великодня. Отже,  яким чином відбуватиметься цьогорічне освячення великодніх кошиків на території громади?

Селищний голова Максим Колокот та настоятель Свято-Миколаївського храму, протоієрей Василій Шмигельський дотримуються думки, що цьогорічне святкування повинно пройти у традиційному, звичному для людей порядку, але за певних безпечних умов.  Мова йде про обов’язкове неухильне дотримання карантинних норм та обмежень: наявність захисної маски, дотримання соціальної дистанції (1,5 метри між сім’ями). Щодо останнього, стосовно Великої Лепетихи - буде розроблено план та визначено території, де саме проводитиметься освячення, крім того, будуть спеціально визначені місця для паркування автомобілів. Також наголошено на можливості продажу свічок у різних точках, аби уникнути великого скупчення людей.
 Шановні жителі! Слідкуйте за сайтом та засобами масової інформації, невдовзі вам буде повідомлено усі деталі!