Відбулася щотижнева апаратна нарада за участю спеціалістів та керівників відділів Великолепетиської селищної ради

Дата: 23.04.2021 16:03

23 квітня у приміщенні селищної ради відбулася щотижнева апаратна нарада за участю спеціалістів та керівників відділів Великолепетиської селищної ради. Обговорювали актуальні питання з усіх сфер. З основних - наповнення та виконання бюджету, питання благоустрою,  дещо із питань, які виносяться на розгляд чергових засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради.

Також було заслухано інформацію про діяльність відділу соціально-культурної сфери, відділу ЦНАП та про роботу зі зверненнями громадян. У ході наради обговорено, вирішено та поставлено на контроль ряд інших поточних робочих питань.