Ярмарок сезонних вакансій

Дата: 26.04.2021 09:03

23 квітня Великолепетиська районна філія підключилась засобами онлайн зв’язку до проведення  ярмарку сезонних вакансій м. Скадовська. Також надано можливість зацікавленим безробітним взяти участь у ярмарку та ознайомитися з вакансіями зі своїх домівок, підключившись до заходу самостійно.

На масовому заході керівники ДТ СОК «Гілея», ТОВ «Прибрежний»   презентували свої організації, представили актуальні вакансії та інформували присутніх про заробітну плату, умови роботи, проживання та харчування в період працевлаштування.

Учасники семінару мали можливість самостійно поспілкуватися з керівниками та отримати відповіді на запитання.

Якщо Вас цікавлять вакансії сезонного характеру, звертайтеся до Великолепетиської районної філії за адресою Велика Лепетиха, вул. Миру 16а. Ви зможете ознайомитися з банком сезонних вакансій по Херсонській області .

Інформація Великолепетиської районної філії
Херсонського обласного центру зайнятості