До уваги роботодавців!

Дата: 26.04.2021 09:06

Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості ІНФОРМУЄ, що 16.04.2021 року набрав чинності наказ Мінекономіки від 18.03.2021 № 563 «Про затвердження форми звітності № 4-ПН про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці та Порядку її подання», затвердженого в Міністерстві юстиції України 05.04.2021 № 445/36067.

Вище зазначений Наказ визначає обов’язок роботодавців своєчасно подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу») за умовами, передбаченими статтями 48 та 50 Закону України «Про зайнятість населення».

Шановні роботодавці, за більш детальною інформацією ви можете звернутися  до  Великолепетиської районної  філії  Херсонського ОЦЗ за адресою: смт. Велика Лепетиха вул. Миру,16-а

Інформація Великолепетиської районної філії
Херсонського обласного центру зайнятості