STEM-освіта в математиці

Дата: 23.04.2021 19:43

Щодня змінюється світ. Зрозуміло, що традиційні методики навчання не виняток — для кожного наступного покоління дітей вони все менш ефективні.

Концепція Нової української школи полягає в тому, що в школі дітям потрібно дати не лише теорію, а навчити знайти потрібні знання, застосувати їх, уміти критично мислити.

Саме ці напрями лежать в основі STEM-освіти: учні не просто ознайомлюються з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а навчаються реалізовувати вивчене на практиці.

23 квітня 2021 року продовжилася робота щодо удосконалення умов розвитку обдарованих дітей шляхом проведення предметної олімпіади з математики для учнів 4 класів закладів освіти Великолепетиської селищної ради.

Учасниками ІІ туру олімпіади стали переможці шкільного етапу серед учнів початкових класів комунальних закладів: «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів», «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів», «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» та «Малолепетиський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка».

Під час олімпіади з математики учні виконували наступні завдання:

• розв’язування задач з логічним навантаженням,
  • обчислення периметру та площі прямокутника,
  • знаходження середнього арифметичного чисел,
  • визначення невідомого та наступного числа.

Наступним етапом учнівських олімпіад для учнів 4 класів є перевірка робіт та визначення переможців.

Тож чекаємо на результати!