Великолепетиська селищна рада

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕЛИКОЇ ЛЕПЕТИХИ! ПОВІДОМЛЯЄМО ДЕТАЛІ СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ!

Дата: 28.04.2021 10:09

Цього року усі бажаючі матимуть змогу традиційно освятити свої великодні кошики. Однак відбудеться це за певних умов та обмежень!

- щоб забезпечити вимогу дотримання дистанції між вірянами освячення відбуватиметься в районі території Свято-Миколаївського храму, вздовж вулиць Лермонтова, Соборна (показано на схемі нижче).

- проїзд цими вулицями автомобільного транспорту з 00.00 год. до 06.00 год. буде заборонено (позначено на схемі)

- щоб унеможливити одночасне велике скупчення людей продаж свічок здійснюватиметься у трьох точках (позначено на схемі: перехрестя вулиць Соборна/1 Травня; Соборна/Лермонтова; Лермонтова/Михайлівська)

ОБОВ'ЯЗКОВО:

- дотримання дистанції між сім’ями не менше 1,5м;
- наявність захисної маски;
- людям з симптомами респіраторних захворювань залишатися вдома.

На жаль, коронавірусна хвороба другий рік поспіль вносить свої корективи у наше життя. Проте, якщо усі ми будемо обережними,  відповідальними та сумлінно виконуватимемо усі протиепідемічні правила то все буде гаразд. Закликаємо жителів громади дотримуватися рекомендацій не лише під час свят, а і у повсякденному житті.