Великолепетиська селищна рада

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

Дата: 28.04.2021 16:59

27 квітня у приміщенні селищної ради пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати розглянули та погодили усі проєкти рішень, винесені на позачергову сьому сесію селищної ради.

Серед іншого, детально обговорили ряд змін у раніше прийняті рішення: до програми соціального та економічного розвитку Великолепетиської селищної ради на 2021 рік, зміни до бюджету,  до структур відділів селищної ради, до рішення про встановлення вартості харчування та інші. Крім того, депутати розглянули питання про припинення трудових відносин з директором комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури», погодили ряд положень та програм, які планується затвердити на сесії, тощо.

У ході засідання було наголошено на важливості проведення повної інвентаризації землі, для цього буде запрошено кваліфікованих спеціалістів. Як результат – напрацьована база,  відкрите та чесне використання усіх земельних ділянок.