Обговорили можливість проведення у громаді основних заходів, приурочених до Дня Перемоги

Дата: 30.04.2021 18:06

Незабаром Україна відзначатиме День примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. 29 квітня у селищній раді відбулася робоча нарада, під час якої обговорили можливість проведення у громаді основних заходів, приурочених до цих пам’ятних дат.

Відтак, цьогоріч за умови стабільної епідемічної ситуації та дотримання усіх карантинних норм, 8 і 9 травня планується низка урочистих і меморіальних заходів. У ці дні, на території громади відбудуться мітинги-реквієми та покладання квітів до місць поховань захисників Вітчизни, пам’ятників загиблим воїнам, плануються святкові концерти.

Під час обговорення було складено приблизний план святкових заходів та наголошено, що вони відбудуться лише за умови дотримання усіх протиепідемічних вимог.