КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Дата: 07.05.2021 20:50

07 травня 2021 року відбулися змагання серед команд закладів освіти Великолепетиської громади «Козацький гарт». В змаганнях взяло участь 48 учасників. Команди продемонстрували високий рівень підготовки про, що свідчать щільні результати, адже до останнього етапу змагань явного лідера не було.

За підсумками змагань перше місце вибороли спортсмени КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Глоба А. Й. керівник команди Сапронова Ю. В.), другу сходинку турнірної таблиці за кращою різницею додаткових показників посіла команда КЗ «Великолепетиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Карпачова Г. Г. керівник команди Рогачов Ю. В.) на третьому місці розташувалася команда КЗ «Князегригорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Мітяєва Н. І., керівник команди Супрун В. В.).

Слід відзначити вдалі виступи команди КЗ «Малолепетиський ЗЗСО               І-ІІІ ступенів» (директор Крочак Р. С., керівник команди Шляхов М. В.) які посіли призові місця в окремих видах змагань.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради (начальник Трохименко Т. В.).