І етап обласного зльоту юних туристів –краєзнавців

Дата: 13.05.2021 12:54

Херсонщина... Неможливо не закохатися, не прикипіти серцем до цього неповторного куточка півдня України, сповненого легенд, героїчних сторінок історії , щедрою казковою природою, талановитими,працьовитими людьми. Саме на такі скарби багата Великолепетищина - перлина таврійського краю. 12 травня 2021 року  КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості»  Великолепетиської селищної ради організував і провів  І етап  обласного Зльоту юних туристів – краєзнавці. Учасниками Зльоту є стали  кращі дослідники  пошукових загонів закладів загальної середньої освіти громади.

Програма Зльоту реалізувалася через змагання і виконання завдань в туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті – конкурс                          «Візитівка команди»,змаганнях «Творчі майстерні»: «Історичне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», конкурсі «Краєзнавча вікторина».

У  конкурсі «Візитівка команди»  юні краєзнавці представили культурне надбання свого краю у творчій формі. У змаганнях «Творчі майстерні» учасники команд представляли звіти про проведену пошуково-дослідницьку роботу в різних напрямках краєзнавства. Продемонстрували  у «Краєзнавчій вікторині» знання з історії, географії, археології, народознавства  України та Херсонщини.

Компетентне журі: Марченко Микола Миколайович – директор Великолепетиського селищного народного краєзнавчого музею ім.О. І. Ціпко, Вольська Тетяна Володимирівна – директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Зелінка Лариса Лариса Миколаївна – консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Ковпей Інна Богданівна, директор КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості», Слабко Вікторія Олександрівна – культорганізатор КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості», Рогожа Тетяна Іванівна – керівник хореографічних гуртків КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості»  дало оцінку старанням учасників. Перемогу у Зльоті юних туристів – краєзнавці здобула команда КЗ «Великолепетиський  опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів», директор Глоба А. Й., дипломом ІІ ступеня нагороджена команда КЗ «Малолепетиський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка», директор Крочак Р. С., дипломом ІІІ ступеня команда КЗ                      «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», директор Мітяєва Н. І., дипломом учасника КЗ «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів», директор Карпачова Г.Г.

Бажаємо переможцям успіхів в обласному етапі зльоту юних туристів –краєзнавців !