Страшне стихійне лихо спіткало Велику Лепетиху

Дата: 17.05.2021 18:18

У ніч 16 травня селищем Велика Лепетиха пронісся буревій. Найбільше постраждали вулиці Молодіжна, Маяковського, Таврійська, Суворова району Забалка, там пошкоджено близько 80-ти  домогосподарств.

Страшним вітром людям позривало покрівлі будинків та господарських приміщень, у деяких будинках дахи зруйновано вщент. З корінням повикорчовувало дерева, повалило електроопору та трансформатор, пошкоджено лінії електропередач. Негода залишила багатьох мешканців селища без світла та води.

Від самого ранку 17 травня жителі намагаються самотужки ладити пошкоджене майно. Бідкаються, що  великого лиха накоїла стихія. Розпорядженням селищного голови від 17.05.2021 року №58 терміново була створена робоча група по обстеженню будівель та споруд, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха на території Великолепетиської селищної ради. Члени робочої групи  обійшли усі подвір’я, оглянули  та зафіксувала наслідки негоди.