Засідання робочої групи по обстеженню будівель та споруд, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха на території Великолепетиської селищної ради.

Дата: 17.05.2021 18:33

Після обстеження будівель та споруд, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха відбулося підсумкове засідання робочої групи, де обговорили масштаби заподіяної шкоди.

У ході засідання робочою групою вирішено ініціювати скликання позачергової сесії, на яку запропоновано  винести питання щодо виділення коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги мешканцям Великолепетиської громади, яким негодою  завдано збитки. Крім цього, визначено перелік документів, необхідних для подачі на отримання вказаної матеріальної допомоги. Вирішено направити працівників з благоустрою селищної ради для термінової допомоги двом одиноким жителям, які постраждали від негоди та залишилися з лихом один на один.

Перелік документів переглядайте за посиланням: