Проєкт рішення сесії селищної ради "Про внесення змін до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги мешканцям Великолепетиської громади, затвердженого рішенням четвертої сесії Великолепетиської селищної ради VIІІ скликання від 22 січня 20

Дата: 18.05.2021 19:13

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________ сесії селищної ради VІІI скликання

___________ № ______

Про внесення змін до Порядку виплати

одноразової матеріальної допомоги

мешканцям Великолепетиської громади,

затвердженого рішенням четвертої сесії

Великолепетиської селищної ради

VIІІ скликання від 22 січня 2021 року № 96

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги мешканцям Великолепетиської громади, затвердженого рішенням четвертої сесії  Великолепетиської селищної ради VIІІ скликання від 22 січня 2021 року № 96, а саме:

1.1. Абзац перший пункту 1 розділу ІІ. «Умови надання одноразової матеріальної допомоги» викласти у наступній редакції:

«Одноразова матеріальна допомога надається на такі цілі:»

1.2. Виключити підпункт «д» пункту 2 розділу ІІІ. «Порядок звернення за одноразовою матеріальною допомогою». Підпункт «е» відповідно вважати підпунктом «д».

1.3. Абзац другий підпункту «д» пункту 2 викласти у наступній редакції:

«– у разі настання надзвичайної ситуації чи небезпечної події надаються копії документів, що підтверджують надзвичайну ситуацію, небезпечну подію, яка призвела до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника. Також заявник подає свідоцтво про право власності на житловий будинок чи інше майно (у разі відсутності такого документа - акт обстеження соціально-побутових умов проживання, який складається депутатом селищної ради).»

2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                       М. КОЛОКОТ