У квітні загальна кількість листків непрацездатності зросла на 17% порівняно з квітнем 2020 року.

Дата: 19.05.2021 16:05
Кількість переглядів: 150

   Упродовж квітня 2021 року Каховським відділенням Фонду соціального страхування України в Херсонській області профінансовано 371 листок непрацездатності на суму 936,2 тис.грн. Загальна кількість днів лікування, яка підлягає оплаті за кошти Фонду, склала за цей період 3371, що на 471 днів або 16,2% більше, ніж за той же місяць 2020 року.

      Нагадаємо, допомоги по тимчасовій непрацездатності фінансуються Фондом соціального страхування України, починаючи з шостого дня лікарняного й до моменту одужання, або встановлення МСЕК інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця).

     Розмір допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати,на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.

        У залежності від страхового стажу розмір допомоги складає:

  1. 50% середньої заробітної плати (доходу) – застрахованим особам, які мають страховий стаж до 3 років, або в разі самоізоляції від COVID -19 під медичним наглядом незалежно від тривалості стажу;
  2. 60%% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 3 до 5 років;
  3. 70% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 5 до 8 років;
  4. 100% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж понад 8 років, або при наявності пільг відповідно до законодавства, а також медичним працівникам у разі самоізоляції від COVID -19 під медичним наглядом незалежно від тривалості стажу.

Фонд соціального страхування України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь