ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗЯХ САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ХМЕЛЯРСТВА

Дата: 17.05.2021 16:03

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 185  внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 № 587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Суб’єктам господарювання – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам – підприємцям, що провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства, частково компенсуються витрати, здійснені у період з 01 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року на:

1) придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю – у розмірі до 80%;

2) проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення – у розмірі до 50%;

3) закупівлю техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва) – у розмірі до 30%;

4) будівництво та реконструкцію холодильників, цехів первинної переробки винограду, плодів та ягід власного виробництва та об’єктів із заморожування продукції – у розмірі до 50% вартості;

5) придбання технологічних ліній для товарної обробки та переробки продукції – у розмірі до 50% вартості.

Крім того, надано можливість суб’єктам господарювання у 2021 році отримати компенсацію витрат, понесених у 2019-2020 роках за виконані роботи в галузі садівництва, виноградарства і хмелярства.

Суб’єкти господарювання, які вже отримували таку компенсацію протягом 2019-2020 років, мають право подати документи до відповідної комісії на отримання доплати до розмірів, визначених діючою постановою.

Ознайомитися з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/587-2005-п#Text

Документи згідно з вищевказаним Порядком необхідно подати  до 13 жовтня 2021 року обласній комісії

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації за телефоном: (0552) 42 27 54.