Дата: 26.05.2021 18:58

25 травня 2021 року конкурсною комісією Великолепетиської селищної ради завершено проведення конкурсу на заміщення  вакантної посади директора комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської селищної ради.

Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.

Під час прийняття рішення конкурсна комісія враховувала здатність учасників конкурсу висловлювати свої думки, уміння викладати інформацію, комунікабельність, компетентність, тактовність, ділові та вольові якості, готовність брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти творчий підхід до роботи.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід конкурсна комісія шляхом відкритого поіменного голосування, визначила переможця конкурсу – Алі-Шаха Гохара Хозратовича.