Вітаємо з Днем народження
Дата: 28.05.2021 08:38
Кількість переглядів: 158
Щиро вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету селищної ради Антипенка Віктора Павловича! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я Вам на довгі, плідні, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04401530/2de0e2e60916a048c76b21004252954e.jpg)
« повернутися