Свій 90 день народження відсвяткувала  жителька Князегригорівського старостинського округу

Дата: 08.06.2021 10:44

07 червня свій 90 день народження відсвяткувала  жителька Князегригорівського старостинського округу Чабанова Ніна Василівна.

З нагоди поважної дати до іменинниці завітали голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот, староста округу Тетяна Анрійовська. Гості побажали іменинниці довгих років життя, міцного здоров’я, миру, достатку, родинного затишку. Висловили слова вдячності і поваги за мудрість, активність, щире та добре серце. Окрім приємних та гарних слів традиційно ювілярці вручено грошовий та пам’ятний подарунки, квіти. Ніна Василівна разом зі своєю родиною  дуже гостинно приймала гостей, була безмежно вдячна за проявлену увагу і турботу.

Великолепетиська селищна рада ще раз вітає з Днем народження Ніну Василівну.  Від щирого серця прийміть побажання відмінного здоров’я, безмежного щастя. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду.