У ЦНАП можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Дата: 09.06.2021 10:51

Відтепер відділ "Центр надання адміністративних послуг" Великолепетиської селищної ради видає витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згідно наказу Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» повноваження надавати витяг з Єдиного державного реєстру є і в Центрі надання адміністративних послуг.
Отже, при поданні відповідного запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру до ЦНАП, можна отримати вищезазначений витяг на місці відразу.
Перелік необхідних документів, платність послуги та іншу детальну інформацію можна дізнатися у ЦНАПі за адресою: вул. Соборна, 2 (будівля колишньої селищної ради, 1 поверх), тел. 2-11-60