Профорієнтація – важлива частина становлення особистості.

Дата: 14.06.2021 16:17

Кожна людина робить свій професійний вибір, можливо неодноразово. За своєю професією розвивається, зростає, збагачується досвідом та навичками.

Необхідно зробити правильний вибір, незважаючи на поради, рекомендації , стереотипи.

Використовуючи профорієнтаційні заходи, спрямовані на ознайомлення людини зі своїми вміннями, здібностями, можна запропонувати кожній особі найбільш підходящу для неї професію з урахуванням потреби та актуальності на ринку праці.

Послуги з професійної орієнтації можуть надаватися клієнтам незалежно від віку та перебування на обліку у Службі зайнятості у статусі безробітного. Важливе ваше бажання визначитися у своєму професійному напрямку.

Більш детальну інформацію можна отримати у Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою : Велика Лепетиха, вул. Миру 16 а, або зателефонувавши за №0956977101.