Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 14.06.2021 16:21

Часто лекторами  на інформаційних семінарах для безробітних є фахівці Бюро правової допомоги. Запрошені на семінари клієнти мають змогу відвідати особисто захід або ж підключитися засобами Онлайн. Ведучі теж підключаються за допомогою відео зв’язку. Змішана форма проведення семінару ніяк не заважає діалогу між клієнтами та ведучим.

Безробітні задають питання що найбільше їх турбують та отримують обґрунтовані відповіді в межах компетенції фахівців служби а саме: переваги правильності оформлення документів, подача запитів , написання заяв, умови звернень в юридичні інстанції, роз’яснення змін у законодавстві, інше.

Графік семінарів розміщений у Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою : Велика Лепетиха, вул. Миру 16 а, можливо зателефонувати фахівцям Філії за №0508679038.