Дата: 15.06.2021 15:43

14 червня поточного року розпочався семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» у  селі Генічеська Гірка.

Участь у заході беруть керівники ЦНАПів (серед яких начальник відділу ЦНАП Великолепетиської селищної ради Вікторія Шевченко) Херсонської та інших областей, представники Міністерств, представники обласної державної адміністрацій, представники UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та інші.

У ході семінару, серед інших, Центру надання адміністративних послуг Великолепетиської селищної ради було передано для роботи мобільний кейс.

Мобільний кейс – це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг. Відтепер якісні державні послуги будуть доступні у нійвіддаленіших куточках Великолепетиської громади.