У зв’язку з технічними проблемами фахівці мобільного сервісного центру МВС на невизначений термін не мають змоги надавати свої послуги

Дата: 22.06.2021 16:51

Шановні громадяни Великолепетиської ОТГ, у зв’язку з технічними проблемами фахівці мобільного сервісного центру МВС на невизначений термін не мають змоги надавати послуги з перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі посвідчень водія міжнародного зразку, приймання запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Про поновлення надання послуг мобільним сервісним центром МВС буде одразу повідомленно після врегулювання всіх технічних проблем. Нагадуємо, що на отримання послуг мобільного сервісного центру МВС необхідно попередньо записатись через ЦНАП Великолепетиської селищної ради за адресою: смт Велика Лепетиха, вул.. Соборна, 2. (1-й поверх). Приносимо вибачення за незручності. Дякуємо за розуміння.