З Днем молоді, з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2021 08:45

Шановні жителі Великолепетиської громади!
Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Це свято Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.
Бажаю всім нам, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, а мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.
Також, сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю. Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!
З повагою, селищний голова Максим КОЛОКОТ